Yardımcı Olabileceğimiz Bir İnşaat Projeniz Var mı?

Teklif İste !

Hakkımızda

NEH-İR İNŞAAT BOYA İZOLASYON SATIŞ VE UYGULAMA TİCARET  ünvanı ile 2003 yılında biri inşaat mühendisi olmak üzere, konusunda uzman dört kardeş tarafından aile şirketi olarak kurulmuştur.2012 yılında kurumsallaşmak adına NEHİR BOYA VE İZOLASYON TAAHHÜT YAPI ONARIM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. adı altında faaliyet sürdürmektedir.2016 yılında Kentsel Dönüşüm Projelerini  özelleştirebilmek  için NEHİR BİNA İNŞAAT ARSA ALIM SATIM TİC. A.Ş.  faaliyete geçmiş  , birçok Kentsel dönüşüm projesinin altyapısını hazırlamış ve projelerine başlamak üzeredir.

Kuruluş amacı olan anahtar teslim taahüt  işleri konusunda teknik ekip  ve ekipman parkurunu genişleterek orta ölçekli ve büyük projeler yapmayı sürdürmektedir.

2016 yılından itibaren  ülkemizin ve dünyanın da yoğun bir çaba içerisinde olduğu depreme karşı önlem amaçlı kentsel dönüşüm projeleri faaliyetleri başlamıştır. NEHİR BİNA İNŞAAT ARSA ALIM SATIM TİC. A.Ş Bu kapsamda İzmir ve ilçelerinde de Kentsel Dönüşüm  adı altında proje faaliyetleri başlamış, güvenli ve konforlu konutlar üretmektedir .  Teknolojik gelişmeler ve bununla birlikte İnşaat ve yapı sektörünün de hızla gelişmesiyle  firmamızın daha kurumsal yapıya dönüşmesine olanak sağlamış ve çalışma alanını da genişletmiştir.

Sektörün lider firmalarında 13 yılı aşkın süredir görev alarak birçok Taahhüt projesinde uygulama işi bitirmiş, büyük projelerde çeşitli uygulamaları yapmıştır.

Sektörde köklü bir yapıya sahip ve uzun yıllardır faaliyette bulunan Nehir İnşaat  , edindiği iş tecrübesi ile bugün;  Kentsel Dönüşüm , inşaat üretim faaliyetleri konusunda, üst yapı alanında, anahtar teslimi inşaat projeleri, kaba inşaat, ince yapı imalatları ve uygulamaları, yalıtım  alanlarında pek çok projeyi uzman ekibiyle sürdürmektedir.

Hedef kitlemiz, başta Kentsel Dönüşüm ve anahtar teslim taahhüt işleri için  doğru detayları uygulatan kişi ve kuruluşlardır. Talepler doğrultusunda doğru bilgi birikimi, donanımlı ekip ve teknolojik ekipman , çeşitli ekonomik çözümlerle  birçok inşaat firması ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Şirketimiz farklı talepler karşısında kaliteden ve en doğru uygulama yöntemlerinden uzaklaşmadan çalışmalarını sonuçlandırmayı kendisine hedef kılmıştır.

MİSYON

İnşaat Sektöründe  güvenilir, yeniliğe açık, işinde uzman daima kaliteyi hedefleyen değerlerimizi korumak ve İş ortaklarımıza sürekli değerler kazandırarak, dürüstlük ve doğruluk içinde güvenilir çözüm ortaklığı kurarak adil bir çalışma anlayışı oluşturmak.

VİZYON

İnşaat Sektöründe  değerlerimize değer katarak lider konuma erişmek.

Tamamlanmış Projelerimiz

Nehir İnşaat Türkiye’nin bir çok şehrinde kamu ve özel sektörde birçok projeye imza atmıştır .Kentsel Dönüşüm başta olmak üzere her boyuttaki inşaat projesini Uzman Kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

TÜM PROJELERİMİZİ GÖRÜNTÜLEYİN !